KONST / Litografier / Färglitografi 15042052
nr 1504 2052
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
"I Bersån". Signerad, numrerad 64/180. Färglitografi, bildmått: 38x50 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:22:33
4/11 10:40:33
2.000 kr
21/11 18:52:54
21 nov
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow